Obsługa kadrowo – płacowa spółek w Krakowie

W momencie, w którym w firmie zatrudniony zostanie pierwszy pracownik, spada na nią szereg obowiązków związanych z ZUS i prowadzeniem ewidencji.

1. Na czym polega obsługa kadrowo – płacowa spółek
2. Zalety outsourcingu kadrowo – płacowego
3.Obsługa kadrowo – płacowa spółek w Krakowie – oferta

Na czym polega obsługa kadrowo – płacowa spółek

Obsługa kadrowo – płacowa spółek polega na przejęciu przez podmiot zewnętrzny wszystkich obowiązków związanych z zatrudnianiem pracowników oraz rozliczaniem z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Do usług świadczonych w ramach outsourcingu należą zazwyczaj:

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem stosunku pracy, sporządzanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • kontrola terminów i wystawianie skierowan na badanie medycyny pracy i szkolenia BHP,
  • ustalanie wymiaru urlopów wypoczynkowych i prowadzenie ewidencji ich wykorzystania
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • sporządzanie listy płac,
  • prowadzenie akt pracowniczych,
  • obsługa w ZUS, rejestracja i wyrejestrowanie pracownika, sporządzanie i składanie deklaracji,
  • reprezentowanie w czasie kontroli PIP.

Zalety outsourcingu kadrowo – płacowego

Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym, które przejmie nasze obowiązki związane z obsługą działu personalnego to same korzyści. Po pierwsze właściciel firmy nie musi angażować się w kwestie ewidencyjne i tracić czasu na sporządzanie dokumentacji, dokonywanie rozliczeń czy składanie dokumentów. Nie musi śledzić zmieniających się przepisów ani szkolić po to, aby w sposób właściwy rozliczać się ZUS. Gwarancja poprawności i kompletności w zakresie wywiązywania się z obowiązków kadrowych to ogromna zaleta outsourcingu. Podejmując współpracę zyskujemy gwarancję, że wszystko rozliczane i ewidencjonowane jest w sposób należyty, a w razie kontroli możemy liczyć na wsparcie profesjonalisty.

Obsługa kadrowo – płacowa spółek w Krakowie – oferta

Nasze biuro rachunkowe oferuje nie tylko obsługę księgową czy rachunkową, ale także kadrowo – płacową. Przejmujemy na siebie działania w zakresie procesów kadrowych, dzięki czemu nasi Klienci mogą skupić się na zarządzaniu firmą i pozyskiwaniu kontrahentów. Obsługa kadrowo – płacowa spółek w Krakowie prowadzona jest na zasadzie outsourcingu, czyli poza siedzibą przedsiębiorstwa. Dodatkowo pracujemy na nowoczesnych programach i systemach, dzięki którym wykonywane przez nas zadania spełniają wymagania każdego Klienta. dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że dział kadr i płac to stałe przygotowywanie wielu dokumentów, raportów oraz deklaracji. Dla naszego biura rachunkowego to jednak nic skomplikowanego, ponieważ posiadamy niezbędną wiedzę, umiejętności i narzędzia.

Obsługa kadrowo – płacowa spółek w Krakowie

Inne ciekawe wpisy: