Porady księgowe

Oprócz oferty prowadzenia samej księgowości coraz więcej biur rachunkowych proponuje swoim Klientom porady księgowe. Konsultacje z doświadczonym księgowym pozwalają przedsiębiorcom na uzyskanie niezbędnej wiedzy księgowej i podatkowej.

Księgowi najczęściej udzielają porad związanych z bieżącymi sprawami prowadzenia księgowości, jakie w danym czasie występują oraz interpretacją pism urzędowych np. z Urzędu Skarbowego. Naszym zdaniem warto już od samego początku, czyli od momentu zakładania firmy skorzystać z wiedzy księgowego, który pomoże wybrać np. formę prowadzonej działalności lub najkorzystniejszą formę opodatkowania.

W próżniejszej działalności podczas rozmowy z ekspertem można poruszyć temat porady związanej z optymalizacją podatkową umożliwiającą w zgodny z prawem sposób obniżenie wartość zobowiązania podatkowego i wykorzystać jego wskazówki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. Porady księgowe dostępne są dla Klientów przez cały czas, a ich forma dogodna jest dla Klienta (porada on-line, telefoniczna, e-mailowa lub osobiste spotkanie).