Usługi finansowo – księgowe

Jeżeli założyłeś własne przedsiębiorstwo, to pewnie zdajesz sobie sprawę czym jest rachunkowość. Księgowość firmy jest nieodłączną częścią, która musi być oparta na bezbłędnie sporządzonych deklaracjach i sprawozdaniach oraz znajomości przepisów prawnych. Bez znaczenia jakiej wielkości jest podmiot gospodarczy przedsiębiorcy mogą powierzyć obsługę księgową firmie zewnętrznej lub zatrudnić stacjonarnego pracownika.

Outsourcing rachunkowości polega głównie na tym, że eksperci z zewnątrz podejmują się prowadzenia ksiąg i rozliczeń podatkowych, sporządzania dokumentacji i sprawozdań finansowych, obliczania należytego podatku oraz wiele innych zadań, w zależności od potrzeb Klienta.

Wiele firm decyduje się na redukcję kosztów poprzez skorzystanie z usługi biura rachunkowego, a nie zatrudnienie księgowego w formie pracownika na etat. Powodem decydującym są o wiele większe koszta – zakup sprzętu biurowego i oprogramowania komputerowego może okazać się przytłaczający dla małych firm.

Jeżeli uważasz, że w Twoim przedsiębiorstwie pomoc księgowego jest niezbędna to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie.